ICEA
Casebianche
ICEA
Зона Чіленто — це частина величезного (другого за територією в Італії) національного парку заповідника (Чіленто і Валло ді Діано) площею майже 400 000 га.
Біосфера цієї зони є пам'яткою всесвітньої спадщини ЮНЕСКО з 1997 року.
Зважаючи на це, Паскуале від самого початку чітко розумів, що таке біорізноманіття. Це неймовірно унікальна та сильна система, тож єдиний спосіб працювати на цій землі — тільки підтримуючи цей баланс і використовуючи вже сформовані природою механізми.
Сам Чіленто, де розташовані виноградники Casebianche, це те місце, де свого часу сформувалася "середземноморська дієта".
Їжа завжди була важливим елементом життя в Кампанії, і останнім часом молоде покоління регіону звертає на це ще більше уваги. Одним із найпотужніших трендів останніх років стало активне відродження й розвиток артізанальної піци на базі неаполітанських традицій.
У грудні 2017 року ЮНЕСКО ввело мистецтво неаполітанського піцайоло у статус всесвітньої культурної спадщини, чим дало ще один поштовх молодим (і не тільки) ентузіастам.
Чоловік і дружина — Паскуале Мітра і Бетті Іуоріо. Колишні архітектори.
Виробляють вино з 2000 року, однак бутилювати його почали лише в 2007-му.
Ферма належала батькові Паскуале, a сам він із дружиною та дітьми жив у Неаполі, і до переїзду в Чіленто в 2005-му це заняття швидше нагадувало хобі. Бажання спростити життя, поліпшити екологію проживання та потяг до виноробства, що виявився занадто сильним, допомогли їм повністю переміститися в Чіленто й оселитися там назавжди.
По-перше, Паскуале і Бетті — місцеві (Паскуале з Чіленто, Бетті з Неаполя).
По-друге, вони небайдужі до ентузіазму молоді щодо розвитку локальної артізанальної майстерності та її інтерпретації у новому сенсі.
По-третє, вони великі поціновувачі піци й артізанального пивоваріння.
Тож усе це склалося в певне внутрішнє усвідомлення того, що вони хочуть підтримати молодих піцайоло й дати їм можливість "запалювати" не лише піцою з мікробрю, а й з добре зробленими і при цьому життєрадісними та дещо незвичними локальними винами, якi ідеально поєднуються з піцою.
Так народився 100%-й злегка ігристий рожевий Альяніко — Іль Фріч або Іль Фрік (Il Fric) — Паскуале приймає обидва варіанти, і червоний бленд Альяніко та Барбери — Пашкà (Pashka).